Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Inžinieriai priėmė į savo šeimą naująjį bataliono vyr. puskarininkį

2019-04-30
image

Šiandien inžinieriai rikiuote pasveikino naująjį bataliono vyr. puskarininkį vrš. Vidmantą Stramielą. Jos metu naujajam vyr. puskarininkiui buvo įteiktas Inžinerijos bataliono vyriausiojo puskarininkio ženklas ir valdžios regalija - kobinys - seniau naudotas kaip inžinierių kovos įrankis užtvaroms įveikti, o vėliau tapęs puskarininkio vadovavimo simboliu, simbolizuojančiu karių pritraukimą ir kovinio pasirengimo išlaikymą. Prisistatydamas kariams vrš. Vidmantas Stramiela ragino gerbti „tuos, kurie šalia mūsų stos ginti Tėvynės, ir tuos, kurie eis už nugaros - savo šeimas ir artimuosius", o trumpą savo kalbą baigė inžinierių šūkiu „Inžinieriai - BUM!" ir kovingai iškeltu kobiniu. 


Naujasis Inžinerijos bataliono vyr. puskarininkis vrš. Vidmantas Stramiela kariuomenėje - toli gražu ne naujokas. Profesinę karo tarnybą jis pradėjo 1995 m. ir per daugiau nei du dešimtmečius metų sukaupė didelį žinių bei profesinių įgūdžių kraitį, turi nemenką tarptautinių misijų patirtį (tris kartus dalyvavo misijoje Afganistane, mokymo misijoje Malyje), yra ne kartą skatintas bei apdovanotas įvairiomis padėkomis ir medaliais. Pastaruoju metu vrš. Vidmantas Stramiela ėjo Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas" Karaliaus Mindaugo husarų bataliono Sunkiosios ginkluotės kuopos kuopininko pareigas.


Vyr. puskarininkio pareigybė yra labai svarbi ir atsakinga. Jo žodis yra svarus ne tik sprendžiant dėl aukštesnių karinių laipsnių suteikimo ar skiriant karius į pareigas, bet ir vado vizijas bei planus paverčiant realiais karių žingsniais ir darbais. Taigi sveikiname vrš. Vidmantą Stramielą prisijungus prie Inžinerijos bataliono bendruomenės, tegul jūsų kasdienė tarnyba ir asmeninis pavyzdys skatina karius atiduoti pagarbą ne jūsų laipsniui, o jums!

 

 

Inžinieriau, nesigailėk prakaito, brolių gyvybę saugai!

 

vyr. eil. Mantauto Patašiaus nuotraukos 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media