Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kaišiadorių rajone įsibėgėja mokymai „Juodoji strėlė 2019

2019-04-26
image

Šią savaitę Kaišiadorių mieste ir apylinkėse bei Gaižiūnų poligone prasidėjo Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono lauko taktikos pratybos „Juodoji strėlė 2019“. Dvi savaites truksiančiuose mokymuose bus vertinami karių gebėjimai atlikti gynybines operacijas apgyvendintoje ir priemiesčio teritorijoje.

Didžioji dalis pratybų dalyvių yra savanoriškai pasirinkę tarnybą nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai. Vertinamųjų pratybų metu šauktiniai turės pademonstruoti, ką išmoko per šešių mėnesių tarnybą ir parodyti ne tik ištvermę ir ryžtą kovoti, bet ir gebėjimą tai atlikti efektyviai.  

 

„Šių mokymų metu mes parodome, kad mokame ginti savo valstybę prieš galingą mechanizuotą priešą ir tokiu  būdu atgrasome priešą nuo Lietuvos puolimo" – sakė Vaidoto bataliono vadas pulkininkas leitenantas Eugenijus Lastauskas. 

 

Pratybų tikslas – treniruoti ir įvertinti Vaidoto bataliono skyrių ir būrių gebėjimus atlikti staigią ir suplanuotą gynybą. Užduotys atliekamos tiek šviesiu, tiek tamsiu paros metu ir apgyvendintoje vietovėje, ir už jos ribų.

 

Vaidoto bataliono nuotr.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media