Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kariai dalyvauja akcijoje „Darom“

2019-04-26
image

Balandžio 26 d., kasmetinės akcijos „Darom“ išvakarėse, įvairių Lietuvos kariuomenės padalinių kariai tvarko teritorijas savo dislokacijos rajonuose.

Akcijoje šią dieną aktyviai dalyvavo kariai Vilniuje, Šiauliuose, Alytuje, taip pat vieno didžiausių Lietuvos kariuomenėje Generolo Silvestro Žukausko poligono teritorijoje ir apylinkėse; tvarkomos viešosios vietos, miškai, kelkraščiai.  

Nelaukiant akcijos pradžios, šių metų balandžio mėnesio pradžioje keli šimtai Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ karių sutvarkė visą Gaižiūnų (Jonavos r.) poligoną.

Gegužės 3 d. Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro padaliniai tęs akciją „Darom“ ir tvarkys apylinkes, esančias Nemenčinėje.

Pasak akcijoje dalyvaujančių karių, visada verta prisidėti ir puoselėti savo tarnybos vietos apylinkes, tokios akcijos skatina, atkreipia didesnį dėmesį į aplinkos švarą, primena, kad kiekvienam Lietuvos ir sąjungininkų kariui, kad malonu vykdyti tarnybą, kai supa tvarkinga ir švari aplinka.

Gen. A. Ramanausko KRC nuotr. 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media