Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariuomenės krepšinio čempionai – KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės komanda

2019-04-28
image

Balandžio 25-26 d. Alytuje vyko Lietuvos kariuomenės krepšinio čempionato finalinis turas. Finaliniame ketverte dėl apdovanojimų varžėsi KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės (Alytus), LDK Gedimino štabo bataliono (Vilnius), J.Vitkaus inžinerijos bataliono (Kaunas) ir LDK Butigeidžio Dragūnų bataliono (Klaipėda) krepšinio komandos.


Dėl aukščiausio apdovanojimo ir nugalėtojų taurės susirungė KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės ir Gedimino štabo bataliono kariai. Nors kova buvo apylygė, fortūna alytiškiams krepšininkams buvo palankesnė. Gedimino štabo bataliono komanda, nors ir atsivežę nemažą palaikymo komandą, nusileido KASP 1-osios rinktinės kariams rezultatu 71:76 ir užėmė antrąją vietą, J.Vitkaus inžinerinio bataliono krepšininkai, laimėję prieš Dragūnų bataliono karius, liko treti o ant nugalėtojų pakylos lipo kariai - savanoriai iš Alytaus rinktinės.

 

Lietuvos kariuomenės krepšinio čempionatas šiemet vyko nuo kovo mėnesio. Jame kovojo virš 20 komandų iš įvairių Lietuvos kariuomenės padalinių. Dainavos rinktinės kariai yra nuolatiniai čempionato prizininkai ar nugalėtojai - pernai nusileidę Gedimino štabo bataliono kariams finale, šiemet alytiškiai vėl džiaugiasi čempionų taure.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media