Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

(2019-04) naujienų archyvas

Patvirtintas ilgalaikis Lietuvos ir JAV karinio bendradarbiavimo planas
2019-04-02
img

Balandžio 2 d.   Krašto apsaugos ministerija ir Jungtinių Amerikos Valstijų  Gynybos departamentas Vašingtone pasirašė penkerių metų dvišalį bendradarbiavimo gynybos srityje planą.

null
Nuo plaukiojimo baseine dėl vaikiškų sveikatos problemų iki profesionalaus sporto ir Karinių jūrų pajėgų Povandeninių veiksmų komandos – karės Ievos Želvytės istorija
2019-04-01
img

Rubrikoje „Kario akimis“ kalbamės su Europos Triatlo prizininke ir vienintele mergina Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Povandeninių veiksmų komandoje vyresniąja jūreive Ieva Želvyte.

null
„Geležinio Vilko“ brigados štabui – NATO testas
2019-04-01
img
Hohenfels poligone, Vokietijoje prasideda tarptautinės pratybos „Allied Spirit X", kuriose iki balandžio 17 dienos kartu su sąjungininkais treniruosis ir Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų kariai. Jungtinių Amerikos Valstijų Sausumos pajėgų Europoje (USAREUR) organizuojamose pratybose iš viso dalyvauja apie 5500 karių iš Danijos, JAV, Jungtinės Karalystės, Ispanijos, Italijos, Izraelio, Lenkijos, Lietuvos, Moldovos, Nyderlandų, Slovakijos, Švedijos, Suomijos, Turkijos, Vokietijos.

null
Štabo ir aprūpinimo laivui vadovauja naujas vadas
2019-04-01
img
,,Dėkoju Karinių jūrų pajėgų vadui už patikėjimą, kitų laivų vadams už brolybę, o labiausiai - visai laivo ,,Jotvingis" įgulai už ne kartą parodytą pasiaukojimą" - atsisveikindamas kalbėjo buvęs štabo ir aprūpinimo laivo ,,Jotvingis" (N42) vadas kmdr. ltn. Jevgenij Vidiajev, savo pareigas balandžio 1 d. perdavęs kpt. ltn. Vytautui Šakaliui.
null
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media