Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Vyko KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės geriausio pėstininkų skyriaus varžybos

2019-04-29
image

Balandžio 27-28 d. Šakių r. ir Kazlų Rūdos savivaldybių teritorijose vyko kasmetinės KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės geriausio pėstininkų skyriaus varžybos, kuriose varžėsi devynių kuopų skyriai ir atstovai iš Lietuvos šaulių sąjungos bei Lietuvos kariuomenės mokyklos. Geriausiu rinktinės pėstininkų skyriumi tapo 203 kuopos kariai, antroji vieta atiteko 202 kuopos skyriui, trečiąją vietą užėmė 204 kuopos kariai.


Šiemet varžybose kariai turėjo atlikti užduotis, kurių metu buvo tikrinimas jų gebėjimas dirbti komandoje, priimti sprendimus ir išnaudoti savo žinias, patirtį ir sumanumą. Pėstininkai turėjo įveikti minų lauką, persikelti per vandens kliūtį, surinkti, atlikti šūvį ir vėl išardyti visą eilę pėstininkų skyriaus ginklų, orientuotis vietovėje tiek dieną, tiek naktį, atlikti šaudymą iš skyriaus ginklų, mesti mokomąją granatą, suteikti pirmąją medicininę pagalbą bei iš mūšio lauko evakuoti sužeistą karį ir atlikti dar keletą užduočių.


Pirmąją ir antrąją vietą iškovoję rinktinės skyriai kausis Savanorių pajėgų Geriausio pėstininkų skyriaus varžybose dėl galimybės atstovauti Savanorių pajėgas Sausumos pajėgų varžybose.


Nuotr. autorius vyr.srž. Ramūnas Kemežys

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media