Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Dovana muziejui!

2017-12-06
image

„2017 m. gegužę lankiausi Kaune, Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Žvelgdamas į eksponatus, perteikiančius karybos istoriją, supratau, kad ir aš norėčiau bent maža dalimi prisidėti prie kariuomenės istorijos išsaugojimo. Todėl labai džiaugiuosi galėdamas padovanoti savo kasdienę, ceremonijų ir kovinę uniformas Vytauto Didžiojo karo muziejui. Priklausydami NATO aljansui mes padedame vieni kitiems užkirsdami kelią kariniams konfliktams ir saugodami taiką pasaulyje. Tikiuosi, kad mano dovana bus mažas abiejų laisvų valstybių ir kariuomenių vieningumo simbolis“,- sakė pulkininkas Arthur J. Keating.

Pulkininkas Arthur J. Keating gimė Bronkse, Niujorke. Pabaigęs koledžą tapo Merilando mokyklos mokytoju. Įsibėgėjus Vietnamo karui, 1968 m. metė darbą ir įstojo į JAV kariuomenę. Pabaigęs Artilerijos karininkų rengimo mokyklą, 1969 m. Arthur J. Keating tapo Lauko artilerijos jaunesniuoju leitenantu. Ištarnavęs 27-erius metus jis gavo pulkininko laipsnį, o 1995 m. išėjo į atsargą. Dėl didelio atsidavimo tautai ir jos žmonėms, Arthur J. Keating lydėjo sėkmė visus jo tarnavimo metus. Didžiausias jo palikimas – pavyzdys kitiems, padrąsinantis žmones siekti to, ko jie iš tikrųjų nori.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media