Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

"Geležinis vilkas 2017"

2017-06-21
image

2017 m. birželio 12–23 d. Pietų, Vidurio ir Rytinėje Lietuvos dalyse vyksta didelio masto tarptautinės karinės pratybos „Geležinis vilkas 2017“ (angl. „Iron Wolf 2017“). Jų metu vertinamas neseniai sukomplektuoto NATO priešakinio bataliono Lietuvoje pasirengimas vykdyti užduotis, treniruojamas „Geležinio vilko“ ir „Žemaitijos“ brigadų štabų gebėjimas planuoti ir organizuoti  gynybines ir puolamąsias operacijas apgyvendintoje vietovėje, gerinama tarpusavio sąveika su sąjungininkais. Taip pat šių pratybų metu treniruojamasi veikti kartu su atvykstančiais NATO padaliniais iš Lenkijos, siekiant sujungti pajėgas Suvalkų ruože.


Pratybose dalyvauja apie 5300 karių iš Lietuvos ir 10 NATO šalių: Belgijos, Didžiosios Britanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Lenkijos, Kroatijos, Rumunijos, Vokietijos, Norvegijos, Nyderlandų ir Portugalijos.

Šiose pratybose savo jėgas išmėgino ir fotografijos entuziastai. Dalinamės su Jumis užfiksuotomis išskirtinėmis pratybų akimirkomis ir kviečiame išreikšti savo nuomonę, įvertinant labiausiai patikusius darbus.

Dėl geriausios fotografijų galerijos titulo rungiasi keturi fotografai. Balsavimas vyksta iki liepos 13 dienos, o geriausieji paaiškės Sausumos pajėgų dienos šventėje! Nugalėtojui bus įteiktas Sausumos pajėgų vado įsteigtas vardinis prizas.


Konkurse dalyvaujančių fotografų darbus galite pamatyti ir Vytauto didžiojo karo muziejuje, tad kviečiame balsuoti už labiausiai patikusią galeriją naujienų portale http://gv17.alfa.lt/!

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media