Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kitos žinios apie muziejų

Karo muziejus - kultūros pilno Kauno dalis
2016-01-04
img

Miesto gyventojai pasakytų, kad Kaunas visada buvo pilnas kultūros. Tiek prieš karus, tiek tarpukariu, tiek sovietmečiu. O dabar kultūrinių renginių mieste tiek daug, kad paprastam jų lankytojui darosi sudėtinga viską sekti ir visur spėti. Į pagalbą „sunerimusiam" lankytojui skuba „Talent Garden" projektas „Kaunas pilnas kultūros". Jo atstovai prieš naujuosius metus apsilankė ir Vytauto Didžiojo karo muziejuje.

null
Advento popietė muziejuje
2015-12-16
img

Antradienį, gruodžio 15 d., Vytauto Didžiojo karo muziejuje darbuotojai rinkosi į Advento popietę. Laikas buvo skirtas bendravimui su kolegomis, kuklioms kalėdinėms vaišėms ir pokalbiui su Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakulteto dekanu Benu Ulevičiumi.

null
Brigados generolo uniforma atgims naujam gyvenimui
2015-12-14
img

Vytauto Didžiojo karo muziejus saugo daug eksponatų, kurie dar nėra nuodugniai ištyrinėti. Neseniai muziejaus rinkiniuose rasta tarpukarinė uniforma patraukė muziejaus istorijos tyrinėtojų dėmesį. Iš pirmo žvilgsnio paprasta uniforma pasirodo priklausė vienam iš tarpukario brigados generolų Jonui Juodišiui. Gali būti, kad tai bene vienintelis tokio aukšto rango karininko uniforminis švarkas, dabar išlikęs Lietuvoje. Išsiaiškinti visas brigados generolo uniforminio švarko slepiamas paslaptis pasiryžo istorikas, dizaineris ir restauratorė.

null
Nemokamas lankymas - tik lapkričio 22 d.
2015-11-13
img

Lapkričio 22 d., sekmadienį, minint Lietuvos kariuomenės dieną, Vytauto Didžiojo karo muziejus kviečia pamatyti ekspozicijas nemokamai! Lankymas nuo 10:00 val. iki 17:00 val.
12:00 val. Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje vyks Vyčio Kryžiaus ordino vėliavos pakėlimo, Krašto apsaugos savanorių pajėgų karių priesaikos ir Nežinomo kareivio pagerbimo ceremonijos. Dalyvaus Kauno įgulos padalinių ir KASP kariai, šauliai, gros KOP orkestras.

null
Pagamink muziejui eglutės žaisliuką!
2015-11-11
img

Vytauto Didžiojo karo muziejus kviečia pagaminti ir padovanoti kalėdinei eglei žaisliuką, susijusį su Lietuvos karybos istorijos, Lietuvos kariuomenės simbolika. Visi Jūsų pagaminti žaisliukai bus pakabinti ant šventinės eglutės.

null
O kaip TAIKĄ įsivaizduoji TU?
2015-11-11
img

Kas yra taika? Ar tai karo nebuvimas? O gal visuotinė laisvė? Nupiešk kaip TAIKĄ įsivaizduoji TU arba kaip ją pasiekti ir laimėk puikius muziejaus prizus!

null
Kariškas muziejus negąsdina naujų darbuotojų
2015-10-27
img

Šiemet Vytauto Didžiojo karo muziejus papildė savo kolektyvą naujais darbuotojais. Visi nauji darbuotojai yra kvalifikuoti, neseniai baigę aukštąsias mokyklas, turi bakalauro arba magistro laipsnį arba dar tebestudijuoja. Dauguma jų jau gavo naudingos darbui patirties kitose darbovietėse. Muziejus džiaugiasi, kad, pateikus darbo skelbimus, atsiliepė dešimtys norinčių dirbti Lietuvoje ir Lietuvai, suvokiančių, kad muziejuje nuveikti darbai, įgyvendinti projektai liks ateities lankytojams. Kartu ir apmaudu, kad darbo vietų nebuvo galima suteikti visiems norintiems, tačiau ateityje tikimasi, kad krūva CV ant personalo specialistės stalo neužsistovės ir Vytauto Didžiojo karo muziejus bus dinamiškas dėl naujų žmonių, atsinešančių naudingas idėjas.

 

 

null
Vaikų globos namų auklėtiniai kviečiami apsilankyti Vytauto Didžiojo karo muziejuje
2015-10-20
img

Vytauto Didžiojo karo muziejus prisijungia prie Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos inicijuoto projekto „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais 2015", ir kviečia vaikų globos namų auklėtinius nemokamai susipažinti su muziejumi.

null
Krašto apsaugos dienai paminėti - visa savaitė renginių
2015-10-08
img
Spalio 7-oji - kalendorinė Krašto apsaugos diena. Ji skirta visuomenei geriau susipažinti su kariuomenės veikla.
null
Muziejuje lankėsi spalvinga husarų delegacija
2015-09-28
img

Šeštadienį į Kauną užsuko Lenkų husarai. Jie keliavo į Latviją paminėti Salaspilio-Kircholmo mūšio 410-ųjų pergalės metinių.


 

 

null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media