Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kitos žinios apie muziejų

Istoriniuose pokalbiuose - Felikso Vaitkaus skrydis
2015-09-16
img
Praėjusį antradienį, rugsėjo 15 d., Vytauto Didžiojo karo muziejuje vėl vyko Istoriniai pokalbiai. Jų metu VDKM Karybos istorijos skyriaus specialistai pasakojo apie Felikso Vaitkaus asmenybę. Renginys sudomino, ne tik lankytojus, bet ir oro pajėgų kariškius. Po jaukaus pasisėdėjimas su arbata dalyviai buvo kviečiami dar kart pamatyti kilnojamąją parodą apie Felikso Vaitkaus skrydį
null
Bus remontuojamas bokšto laikrodis
2015-09-07
img
Informuojame, kad 2015 m. rugsėjo 7 - 13 d. laikrodininkas Arvydas Bilvinas remontuos Vytauto Didžiojo karo muziejaus kariliono bokšte esantį mechaninį laikrodį. Rugsėjo 7 dieną nuo 12 iki 15 h. laikrodis neveiks.
null
VDKM ir Lietuvos Istorijos institutas pasirašys bendrą sutartį
2015-09-07
img

Trečiadienį, rugsėjo 9 d., Vytauto Didžiojo karo muziejaus direktorius Kęstutis Kuršelis pasirašys bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos Istorijos instituto direktoriumi Rimantu Mikniu.

Sutarties pasirašymas vyks Muziejaus didžiojoje salėje, nuo 15 val.

null
Lietuviški karo šūksniai Italijos meno padangėje
2015-08-25
img

Didysis kunigaikštis Vytautas buvo jau beveik šimtmetį miręs, kai pasaulį išvydo Leonardo da Vinci „Mona Liza". Tačiau tai nereiškia, kad jie negali draugauti dabar. Vytauto Didžiojo karo muziejus ir italų meno žurnalas „Monnalisa" neseniai užmezgė ryšius, kuriais sieks didinti žinomumą.

null
Muziejuje - nemokamas bevielis internetas
2015-07-23
img
Nuo 2015 liepos 23 dienos Vytauto Didžiojo karo muziejaus patalpose galima laisvai naudotis nemokamu wi-fi interneto ryšiu.
null
Muziejaus kolektyvą papildė savanoriai
2015-07-17
img

Vasarą aktyviai veikia savanoriai. Keletas jų savo veiklą šią savaitę pradėjo ir Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Keturis jų nuo pirmadienio jau galima sutikti muziejaus salėse.

 

null
Muziejuje apsilankė Portugalijos kariuomenės vadas
2015-06-30
img

  2015 m. birželio 29-30 d. Lietuvoje su oficialiu vizitu lankosi Portugalijos kariuomenės vadas generolas Arturas Nevesas Pina Monteiras (Artur Neves Pina Monteiro) ir jį lydinti delegacija.

Portugalijos kariuomenės vadas susitiko su Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministru dr. Juozu Oleku, Lietuvos kariuomenės vadu gen. ltn. Jonu Vytautu Žuku, Krašto apsaugos ministerijos ir Lietuvos kariuomenės atstovais.

null
Pasirašyta Vytauto Didžiojo karo Muziejaus ir Tautinės Lietuvių studentų korporacijos Neo-Lithuania bendradarbiavimo sutartis
2015-06-30

2015 m. birželio 30 d. Vytauto Didžiojo karo muziejuje (toliau – Muziejus) pasirašyta Muziejaus ir Tautinės Lietuvių studentų korporacijos Neo-Lithuania (toliau – Korporacija) bendradarbiavimo sutartis. Sutartį pasirašė Muziejaus Edukacijos ir lankytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Vilija Sapjanskienė ir Korporacijos pirmininkas Rolandas Šegžda. Pagrindiniai abiejų šalių įsipareigojimai yra dalyvauti rengiant ir įgyvendinant bendrus socialinius, kultūrinius projektus, bendradarbiauti rengiant kilnojamąsias parodas, populiarinančias Lietuvos valstybės ir karybos istoriją, skleisti informaciją apie bendrą veiklą, kviesti vieni kitus į įvairias šventes ir kitus svarbius renginius.

null
Kviečiame Valstybės dienos proga nemokamai apsilankyti muziejuje
2015-06-29
img

Gerbiamieji lankytojai!

Liepos 5-ąją (sekmadienį) muziejus nedirbs.

Liepos 6-ąją (pirmadienį) Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo)

dienos proga, kviečiame muziejuje apsilankyti nemokamai!

Muziejaus darbo laikas: 11.00–17.00 val.

null
Bus apžvelgti I-ojo pusmečio rezultatai
2015-06-29
img

2015 m. liepos 3 d. įvyks Vytauto Didžiojo karo muziejaus darbuotojų ataskaitinis  susirinkimas, kuriame bus aptarti 2015 m. I pusmečio rezultatai ir pristatytos 2015 m. III ketvirčio gairės. Pranešimus skaitys direktoriaus pavaduotoja-vyr. fondų saugotoja Janina Karosevičiūtė, Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja Virginija Visockienė, vykdanti Karybos istorijos skyriaus vedėjo pareigas vyriausioji muziejininkė Lina Kasparaitė-Balaišė, Edukacijos ir lankytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Vilijai Sapjanskienė, Ūkio skyriaus vedėjas Romualdas Danielius ir Karo technikos Vilniaus skyriaus vedėjas Virgilijus Kudrauskas.

null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media