Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Skelbiama pilietinė iniciatyva!

2017-06-23
image

Lietuvos pokario partizanų kova už Lietuvos laisvę buvo išskirtinis reiškinys. Tai herojiškas lietuvių tautos karas, kuriame buvo įrodyta, kad maža tauta gali būti labai stipri ir nepalaužiama iki pat šaknų.

Siekiant įamžinti šį neeilinį istorijos laikotarpį Tėvynės partizanų kovos įamžinimo sąjunga siūlo Križkalnyje pastatyti pirmąjį valstybės lygmens paminklą „Partizanai žvalgyboje“. Šiuo projektu siekiama ne tik įamžinti Lietuvos partizanų atminimą, tačiau taip pat ugdyti patriotiškumą, pagarbą Lietuvos partizanams ir Lietuvos kariuomenei.

Šia proga skelbiama pilietinė iniciatyva. Vytauto Didžiojo karo muziejuje ir Karo technikos Vilniaus skyriuje bus renkamos ir saugomos šovinių tūtos, kurias išlydžius bus pastatytas paminklas Lietuvos partizanams. Kviečiame visus prisidėti prie šios akcijos ir šovinių tūtas atnešti į muziejų.

 Daugiau informacijos apie pilietinę akciją: http://www.kryzkalnispartizanai.lt/ 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media