Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Vilniaus knygų mugėje bus pristatyta Vidmanto Airini knyga

2015-02-18
image

Vasario 19-22 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo" šurmuliuos šešioliktoji Vilniaus knygų mugė. Šiais metais Tarptautinė Vilniaus knygų skirta detektyvo žanrui. Pristatydama savo leidinius ir veiklas, Vilniaus Knygų mugėje jau ketvirtą kartą dalyvaus ir Lietuvos muziejų asociacija. Knygų mugė vėl taps ypatingų susitikimų ir bendravimo vieta, o keturias dienas čia įvyks daugiau nei trys šimtai susitikimų: su rašytojais, leidyklų darbuotojais, muziejininkais, bibliotekininkais. Vyks naujausių knygų premjeros, diskusijos literatūros ir kultūros temomis.

 

Vasario 21 d. tarptautinės Vilniaus knygų mugės svečiai ir dalyviai turės unikalią galimybę susipažinti su Vytauto Didžiojo karo muziejaus karo istoriko Vidmanto Airini, Rinkinių apskaitos ir apsaugos skyriaus vyriausiojo muziejininko, knyga „Pro Deo et Patria. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės husarai 1500-1673. Abiejų Tautų Respublikos husarų ginkluotė Vytauto Didžiojo karo muziejaus rinkiniuose".

V. Airini knyga tarsi pasakojimas-pamoka apie LDK husarų formuotės organizaciją, ginkluotę, aprangą, kovinę taktiką, vaidmenį XVI-XVII a. karuose. Ši knyga sulaukė didelio  istorijos specialistų ir tiesiog istorija besidominčių žmonių dėmesio.  Visi norintys galės ją įsigyti.

 

Mugės metu veiks atskira, muzikai ir jos leidybai skirta erdvė 2-oje „Litexpo" salėje. Čia pirmą kartą susitiks šalies muzikos agentūros, kūrėjai ir klausytojai. Per keturias dienas „Muzikos salėje" bus 40 pasirodymų scenoje, keliasdešimt susitikimų su šalies muzikos atlikėjais ir autoriais, nauji ir legendiniai muzikos įrašai. Bus įrengta scena koncertams, veiks poilsio zona.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media