Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Vytauto Didžiojo karo muziejus – akcijos „Lietuvai ir man“ dalyvis

2015-02-10
image

Vasario 10-kovo 11 d. Lietuvoje vyks akcija „Lietuvai ir man". Jos organizatoriai - Lietuvos mokinių parlamentas, Lietuvos moksleivių sąjunga, Lietuvos studentų sąjunga, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba ir Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Visi lietuviai kviečiami pinti trispalves draugystės apyrankes ir taip išreikšti tautos vienybę. Mokiniai ir studentai, dalyvausiantys minėtoje akcijoje ir ryšėsiantys pintą trispalvę draugystės apyrankę, Vytauto Didžiojo karo muziejuje galės apsilankyti NEMOKAMAI.


Mokinių ir jaunimo iniciatyva „Lietuvai ir man" - trispalvių draugystės juostelių (apyrankių) pynimas - skiriama Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui. Akcija norima suburti jaunimą netradiciškai paminėti šią šventę, įtraukti į ją mūsų visuomenę ir užsienyje gyvenančius tautiečius. Iki pat Kovo 11-osios mokiniai ir visi norintieji apyrankėmis galės puošti specialiai šiai akcijai paruoštą Gediminaičių stulpų konstrukciją, įrengtą Nacionalinėje dailės galerijoje. Gediminaičių stulpams papuošti reikia 250 tūkst. draugystės apyrankių.
Akcijos globėja Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media