Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kariai mokė anglų kalbos ir pilietiškumo

2018-10-23
image

Spalio 23 dienos rytas Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazijoje prasidėjo neįprastai. Į mokyklos kiemą atvyko skirtingi kariniai automobiliai ir būrys karių įvairiomis uniformomis. Čia vyko integruotos anglų kalbos ir pilietiškumo pamokos, kuriose dalyvavo apie 120 moksleivių.

Pamokas organizavo progimnazijos atstovai, Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymų centras (JLMC), Rukloje dislokuoto NATO priešakinių pajėgų bataliono kariai, Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos bei MPB „Geležinis vilkas“ atstovai.

Pamokos prasidėjo Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazijos aktų salėje karių prisistatymu bei paskaita apie pilietiškumą, kario profesiją bei NATO pajėgų misiją Lietuvoje, vėliau tęsėsi mokyklos kieme. Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos kariai organizavo sportines estafetes su karine ekipuote, Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono kariai vaikus supažindino su oro atakos valdymo grupės veikla. Juozo Lukšos mokymo centro žvalgybos ekspertai mokė rišti mazgus bei persikelti virve per kliūtis. NATO priešakinių pajėgų bataliono kariai iš Nyderlandų, Belgijos ir Vokietijos supažindino su karinėmis transporto priemonėmis bei jų naudojama technika. JLMC instruktoriai demonstravo vaikams Lietuvos kariuomenės ginklus – automatinį šautuvą G36, snaiperio šautuvą AI AXMC, granatsvaidį „Carl Gustav“.

Kiti pamokose nedalyvavę mokiniai pertraukų metu taip pat galėjo apžiūrėti demonstruojamą ekspoziciją bei išbandyti savo anglų kalbos gebėjimus, nes visi kariai su moksleiviais kalbėjo tik anglų kalba.

Vaidos Barščevičienės nuotr.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media