Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karinių jūrų pajėgų štabe lankėsi JAV KJP Europoje ir Afrikoje vadavietės delegacija

2018-10-17
image

Spalio 17 d. Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų štabe lankėsi JAV Karinių jūrų pajėgų Europoje ir Afrikoje vadavietės delegacija, kuriai vadovavo jūrų kpt. Reginaldas Beikeris (Reginald Baker). Delegacijos vizito tikslas – aptarti dvišalio Lietuvos ir JAV karinių jūrų pajėgų bendradarbiavimo planų įgyvendinimo statusą ir suderinti ateities gaires. Po susitikimo jūrų kpt. Reginaldas Beikeris ir Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų vadas jūrų kpt. Arūnas Mockus pasirašė susitikimo komunikatą. Taip pat svečiai turėjo galimybę apsilankyti Karo laivų flotilėje.


Jūrų kpt. Reginaldas Beikeris džiaugėsi maloniu priėmimu ir pabrėžė, kad viešnagė Lietuvoje jam paliko gerą įspūdį. Delegacijos vadovas ir ateityje tikisi produktyvių susitikimų, padėsiančių stiprinti ateities bendradarbiavimą ir perdavė linkėjimus Lietuvai nuo JAV Karo laivyno Europoje ir Afrikoje vadu admirolo Džeimso Fogo (angl. James Foggo) ir JAV VI laivyno vadės vice-admirolės Lizos Frančeti (Lisa Franchetti), šiais metais vadovavusios Baltijos jūroje vykusiose pratybose ,,Baltops‘18“. Pasiruošimo pratyboms metu į Klaipėdos uoste buvo atplaukę daugiau nei 30 karo laivų.

 

KJP informacija 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media