Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karinių jūrų pajėgų vadas dalyvavo pratybų BALTOPS konferencijoje

2019-01-31
image

Sausio 31 d. NATO smogiamųjų ir palaikymo pajėgų (angl. STRIKFORNATO) vadavietėje Portugalijoje LK karinių jūrų pajėgų vadas flot. adm. Arūnas Mockus dalyvavo pratybų BALTOPS (Baltijos operacijos) strateginių tikslų peržiūros konferencijoje, kurios tikslas - suformuluoti šių pratybų ateities viziją bei susipažinti su ankstesnių BALTOPS pratybos rezultatais ir išmoktomis pamokomis.
Konferencijos metu buvo padėkota už Lietuvos indėlį organizuojant BALTOPS 2018 pratybų parengiamąją fazę bei svarbių svečių dieną. Taip pat konferencijos paraštėse vyko Estijos, Latvijos ir Lietuvos karinių jūrų pajėgų vadų susitikimas su JAV 6-ojo laivyno ir NATO smogiamųjų ir palaikymo pajėgų vade vice-admirole Lisa Frankete (Lisa Franchetti). Admirolė padėkojo už svarų Baltijos šalių indėlį, prisidedant prie stabilumo regione užtikrinimo.
Taip pat buvo pažymėta jūrinių operacijų pajėgumų vystymo ir bendradarbiavimo tarp Baltijos šalių, vystant minėtus pajėgumus, svarba.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media