Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Aktualijos

Pasiklydusi motorinė valtis palydėta iki uosto
2018-02-09
img

Vasario 8 d. po 19 val. Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras gavo pranešimą iš Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos, kad jūroje, apie 4 jūrmylės nuo kranto (apie 7 km), pasiklydo motorinė valtis su dviem žvejais. Jūroje valtis suko ratus ir niekaip nerado kelio į uostą.

null
Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro viršininko pavaduotojas: ,,Jūra neatleidžia žmogiškųjų klaidų ir abejingumo“
2018-02-08
img

Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras (JGKC) koordinuoja gelbėjimo darbus visus metus. Gelbėti išties yra ką: tiek pavienius asmenis, tiek grupes, plaukiančias žvejoti, tiek pačią jūrą nuo išsiliejusių teršalų. 2017 metais įvyko 17 paieškos ir gelbėjimo operacijų, iš viso išgelbėti 62 žmonės: 52 Kuršių mariose ir 10 jūroje. Apie operacijas ir pačių gelbėjamųjų asmenų atsakomybę pasakoja Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro viršininko pavaduotojas Igor Kuzmenko. 

null
KJP Mokymo centre vyko Laivo artilerinės ginkluotės operatoriaus kursas
2018-02-02
img

Sausio 22 d. – vasario 2 d. Karinių jūrų pajėgų (KJP) Mokymo centre vyko Laivo artilerinės ginkluotės operatoriaus kursas. Šiame kurse dalyvavo ir sėkmingai juos baigė 6 kariai, tarnaujantys KJP laivuose, kurių pareigos susijusios su KJP laivų ginkluote.

null
Klaipėdos įgulos kariai dalyvavo Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos metinių minėjime
2018-01-15
img

Sausio 15 d. Lietuvos kariuomenės Klaipėdos įgulos kariai kartu su Klaipėdos miesto vadovybe ir visuomenės atstovais minėjo 95-ąsias Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos metines.

null
Aktyviai ieškomas į Nidą išskridęs ir dingęs parasparnio pilotas
2018-01-12
img

Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras sausio 11-ąją apie 20.57 val. gavo informaciją, kad 11 val. į Nidą iš Vilniaus išskrido du parasparniai. Iki Nidos likus penkiems kilometrams apie 15.40 val. pilotai atsiskyrė. Vienas jų sėkmingai nusileido sutartoje vietoje, o kitas - dingo. Išsiaiškinta, kad paskutinis apie ryšys su pilotu vyko apie 19.00 val. vakare.

null
Karinių jūrų pajėgų karininkas perėmė BALTRON vado pareigas
2018-01-05
img

2018 m. sausio 5 d. Lietuvos karinių jūrų pajėgų Karo laivų flotilėje štabo ir aprūpinimo laive „Jotvingis“ vyko Baltijos šalių karinių laivų junginio (Baltic Naval Squadron, BALTRON) vadų ir štabo pasikeitimo ceremonija. Nuo 2017 m. sausio 5 d. BALTRON junginio vado pareigas ėjęs kpt. ltn.  Kaspars Miezitis (Latvija) jas perdavė Lietuvos karinių jūrų pajėgų kmd. ltn. Audriui Venckūnui.

null
Karinės jūrų pajėgos su verslo atstovais surengė labdaringą akciją
2017-12-16
img

Gruodžio 16 d. jau šešioliktąjį kartą Karinės jūrų pajėgos ir Vakarų Lietuvos žvejų ir žuvies perdirbėjų konfederacija vaišino klaipėdiečius žuviene, kareiviška koše ir arbata. Šiemet išdalinta po 500 porcijų šių patiekalų, o miestiečiai itin džiaugėsi šia gražia akcija ir galimybe pabendrauti.

null
Mokymų centre vyko Laivo radijo ryšio operatoriaus kursas
2017-12-15
img

Gruodžio 4-15 dienomis Karinių jūrų pajėgų Mokymo centre vyko Laivo radijo ryšio operatoriaus kursas. Šis kursas yra skirtas suteikti kariams pradinių žinių bei įgūdžių būtinų vykdant ryšininkų pareigas karo laivuose bei KJP padaliniuose.

null
Karo laivų ugniagesių komandos atnaujino kovos su gaisru įgūdžius
2017-12-15
img

Gruodžio 5–15 dienomis Karinių jūrų pajėgų Karo laivų flotilėje vyko Kovos už laivo gyvybingumą mokymai ugniagesių komandoms, kuriuos organizavo Mokymo centro Kovos už laivo gyvybingumą skyrius. Žinias atnaujino visų karo laivų, išskyrus katerių, jūrininkai. 

null
Karinės jūrų pajėgos kviečia į Kalėdinį susibūrimą Klaipėdoje
2017-12-14
img

Š. m. gruodžio 16 d. 12.00 – 14.30 val. Lietuvos karinės jūrų pajėgos ir Vakarų Lietuvos žvejų ir žuvies perdirbėjų konfederacija rengia jau tradiciniu tapusį kalėdinį Klaipėdos miesto žmonių susibūrimą. Tai – paskutinį savaitgalį prieš Kalėdas organizuojamas labdaringas renginys.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 93 94 95 |Pirmyn
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media