Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Originalus aviatorių leidinys

2005-12-16
image

Kokia populiariausia knygynų kiekvienų metų pabaigoje siūloma prekė? Tikriausiai nesuabejoję atsakysime, kad tai šventiniai atvirukai ir, žinoma, ateinančių metų kalendoriai. Graikišku „skolų knygą” reiškiančiu žodžiu pavadinti leidiniai jau 160 metų (nuo 1846-ųjų, kai Laurynas Ivinskis Vilniuje išspausdino pirmąjį „Metskaitlį”) ne tik informuoja Lietuvos skaitytojus apie dienų, savaičių, mėnesių kaitą, bet ir primena svarbias datas, teikia įvairiausių sričių žinias bei naudingus patarimus. Sunku berasti temą, kuriai šiandien nebūtų skirta specialaus kalendoriaus. 


  Lietuvos kariuomenės karinės oro pajėgos išleido 2006 metų kalendorių su svarbiausiomis Lietuvos aviacijos datomis, pateiktomis greta valstybinių švenčių ir atmintinų datų. Kiekvieno mėnesio lape yra surašyti svarbiausi 1992-2004 metų Karinių oro pajėgų raidos momentai, taip pat KOP pirmtakų – Lietuvos karo aviacijos (1919-1940) ir Priešlėktuvinės apsaugos (1935-1940) istoriniai įvykiai, prisimintas Lietuvos civilinės aviacijos organizacijų  kūrimas bei labiausiai nusipelnę aviatoriai.


Belieka tikėtis, kad šis leidinys taps tradiciniu, jo turinį papildys nauji paminėjimo verti įvykiai

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media