Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Šventinės nuotaikos Oro gynybos batalione

2010-12-28
image

Gruodžio 23 dieną Oro gynybos bataliono kariai ir darbuotojai rinkosi į dalinio valgyklą, kur vyko jau tradiciniu tapęs prieš šventinis renginys. Įžanginį žodį pradėjęs Viešųjų ryšių karininkas kapitonas Saulius Sendžikas supažindino susirinkusius su renginio programa, priminė Šv. Kučių ir Kalėdų tradicijas.


Sveikinamąjį žodį taręs dalinio vadas majoras Ričardas Jarusevičius padėkojo visiems už tarnybą ir darbą, trumpai apžvelgė besibaigiančius 2010-uosius metus bei paskelbė geriausiųjų bataliono karių rinkimų rezultatus. Kariai buvo apdovanoti trijose nominacijose: geriausio kareivio rinkimus laimėjo grandinis Tomas Baranauskas, geriausio puskarininkio - viršila Vitalijus Adomaitis ir geriausio karininko - kapitonas Andrius Konovalovas. Kiekvienas nominantas gavo atminimo dovaną - savo fotonuotrauką prie dalinio kovinės vėliavos. Šis balsavimas vyko prieš kariuomenės dienos renginius, nominantai buvo renkami tik iš labai gerai atestuotų karių per paskutinius tarnybos metus, buvo žiūrima į jų pasiekimus tarnyboje, sporte, visuomeninėje veikloje.

 

   

 Į atsargą

 Liminamas maistas

 Prie bendo Kūčių stalo


Šventiniame renginyje neapsieita ir be liūdnesnės gaidos. Į užtarnautą atsargą buvo palydėtas seržantas Aleksas Žeromskis. Bataliono vadas mjr. R. Jarusevičius išeinančiam kariui padėkojo už tarnybą, linkėjo geros kloties civiliniame gyvenime, įteikė padėkos raštą bei atminimo dovanas.


Vėliau bataliono kapelionas kapitonas Tomas Reinys tarė šventinę maldą, palaimino maistą ant šventinio stalo ir pakvietė pasidalinti Šventu duonos gabalėliu. Susirinkusieji pasijuto tarsi viena šeima, laužydami Kalėdinę plotkelę, linkėdami vieni kitiems ramybės, prasmingų artėjančių švenčių bei Naujųjų metų.

 

 


Vakaronei pasibaigus visi įsiamžino bendroje nuotraukoje bei išskubėjo į savo šeimas ruoštis šventiniam šurmuliui.

 

 

Vyr. srž. Raimundas Kovas, OGB.
Autoriaus nuotraukos.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media