Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Oro gynybos batalionas pasirašė bendradarbiavimo sutartį

2013-12-18
image

 

 

Š. m. gruodžio 17 d. Karinių oro pajėgų (KOP) Oro gynybos bataliono (OGB) vadas mjr. Vitalijus Sadrejevas pasirašė naują bendradarbiavimo sutartį su Šiaulių Normando Valterio Jaunimo mokykla.


Gruodžio 17 d. jaunimo mokyklos bendruomenė minėjo Normundo Valterio 41-ąsias gimimo metines. Ši diena buvo skirta bendradarbiavimo santykių su socialiniais partneriais įteisinimui. Buvo pasirašytos sutartys ne tik su Oro gynybos batalionu, bet su Šiaulių universitetu bei Šiaulių apskrities Povilo Višinskio biblioteka. Mokykla šiai progai surengė koncertą, svečiai buvo supažindinti su mokyklos istorija, parodytas filmas apie Normundo Valterio gyvenimo kelią, apžiūrėtas jam skirtas muziejus.

 

   

Oro gynybos batalionui šis sutarties pasirašymas - tai gražios ir ilgametės bei sistemingos draugystės tęsinys. Batalionas jau eilę metų bendravo su šios mokyklos jaunimu, dalyvaudavo jų rengiamose šventėse bei prisidėdavo prie organizavimo, ne kartą mokyklos jaunimui buvo pristatyta oro gynybos ginkluotė, suteikta parama.

 

 

vyr. ltn. Andrius Dilda

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media