Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Oro gynybos batalionas apdovanojo geriausius metų karius

2018-12-07
image

Gruodžio 7 d. Oro gynybos bataliono kolektyvas Radviliškio kultūros centre minėjo Šv. Barboros - artileristų ir oro gynybinikų dieną. Šventėje dalyvavo ir visus susirinkusius svečius bei karius sveikino Karinių oro pajėgų vadas plk. Dainius Guzas, o karius laimino ir Šv. Barboros tradicijas pristatė Karinių oro pajėgų kapelionas plk. ltn. Virginijus Veilentas. Renginyje apsilankė ir gausus būrys svečių iš kitų LK vienetų bei bataliono nuolatiniai partneriai ir draugai. Šventės muzikinį foną padėjo sukurti Karinių oro pajėgų orkestras.
Šios tradicinės oro gynybos bataliono ceremonijos metu įteikti apdovanojimai geriausiems oro gynybininkams, geriausiam instruktoriui, būriui bei civiliui darbuotojui. Pirmuosius šūvius iš raketinių oro gynybos kompleksų GROM, RBS-70 ir Stinger atlikę kariai taip pat buvo pasveikinti ir apdovanoti unikaliais suvenyrais su ginkluotės elementais. Renginyje buvo apdovanotas ne tik bataliono nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos karys, bet ir Specialiųjų operacijų pajėgų kariai, šiemet atlikę savo pirmuosius šūvius su oro gynybos kompleksu GROM.
Renginio pabaigoje bataliono vadas pristatė naują tradiciją - nuo šiol oro gynybinikai galės užsitarnauti ir oro gynybininko kvalifikacinius ženklus. Pirmasis jaunojo oro gynybininko kvalifikacinis ženklas tiesiai iš Karinių oro pajėgų vado rankų įteiktas eil. Tomui Jankauskui.
Tikroji Šv. Barboros diena minima gruodžio 4 dieną, ją švenčia ne tik oro gynybininkai, bet ir artilerijos padaliniuose tarnaujantys kariai.

 

Nuotr. aut.: vyr. ltn. R. Vidrinskas, eil. T. Rimkevičiūtė

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media