Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

KOP 2018 metai

Lietuvoje ir Lenkijoje minimos S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą 85-osios metinės
2018-07-13
img

Šiais metais Lietuvai minint legendinių lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlanto vandenyną 85-ąias metines krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis su delegacija dalyvaus minėjimo renginiuose Ščecine ir lakūnų žūties vietoje Pščelniko miške, Lenkijoje. Taip pat Lietuvoje lakūnų žygdarbio atminimui rengiama tarptautinė aviacijos šventė S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome Aleksote, Kaune.

null
Karinės oro pajėgos dalyvaus aviacijos šventėje Lietuvos 100-mečiui ir legendinio S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą 85-mečiui paminėti
2018-07-12
img

Liepos 14-15 d. S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome Aleksote, Kaune vyks aviacijos šventė skirta Lietuvos 100-mečiui ir legendinio S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą 85-mečiui paminėjimui. Šventėje dalyvaujančios Karinės oro pajėgos (toliau - KOP) pristatys orlaivius Mi-8 ir AS365N3+ "Dauphin". Renginio svečius ir dalyvius sveikinimo skrydžiu, pasveikins šiuo metu NATO oro policijos misiją vykdantys Portugalijos ir Ispanijos kontingentai. O norinčius pasimatuoti katapulto kėdę, piloto šalmą ar daugiau sužinoti apie Karines oro pajėgas, tai galės padaryti liepos 15 d. atvykę prie KOP Ginkluotės ir technikos remonto depo įrengtos ekspozicijos.

null
Karinės oro pajėgos dalyvaus aviacijos parodoje Jungtinėje Karalystėje
2018-07-10
img

Liepos 11-12 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų (toliau - KOP) vadas pulkininkas Dainius Guzas dalyvauja tarptautinėje karinių oro pajėgų vadovybės konferencijoje „Karinių oro pajėgų galia" Londone, kurioje bus diskutuojama apie oro pajėgų privalumus šiandieniniame pasaulyje ir oro galios naudojimą.

null
Sraigtasparnio Mi-8 įgula buvo apdovanota geriausio parodos sraigtasparnio kategorijoje
2018-07-09
img

2018 m. liepos 7 d. Jeviltone (Yeovilton), Jungtinės Karalystės Karališkųjų jūrų pajėgų oro bazėje, vykusioje aviacijos šventėje "RNAS Yeovilton International Air Day 2018" Lietuvos karinių oro pajėgų sraigtasparnio Mi-8 įgula buvo apdovanota geriausio parodos sraigtasparnio - "Best Rotary Wing Static Display 2018" kategorijoje.

null
Oro gynybos batalione pasodintas ąžuolas - valstybės 100-mečiui paminėti
2018-07-05
img

Liepos 5 d. Oro gynybos bataliono kariai susirinko į šventinę rikiuotę, skirtą liepos 6 d. - Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti. Prie OGB karių prisijungė ir rikiuotėje dalyvavo Generolo P. Plechavičiaus šaulių 6-osios rinktinės jaunieji šauliai šiuo metu batalione įkūrę savo vasaros stovyklą. Rikiuotės metu bataliono vadas už pasiekimus kariams ir civiliams darbuotojams įteikė padėkas bei apdovanojimus, suteikė aukštesnius karinius laipsnius.

null
Karinių oro pajėgų vadas ir vyriausiasis puskarininkis dalyvaus NATO šalių karinių oro pajėgų vadų simpoziume
2018-07-02
img

Liepos 2-3 d. Karinių oro pajėgų vadas plk. Dainius Guzas dalyvauja kasmetiniame NATO šalių Karinių oro pajėgų vadų simpoziume, kuriame kartu su kitais NATO šalių Karinių oro pajėgų vadais aptars Karinių oro pajėgų aktualijas, tarpusavio bendradarbiavimo vystymą, bei kitus su aviacija ir integruota oro gynyba susijusius klausimus ir iškylančius iššūkius.

null
Karinės aeronautikos penkiakovės čempionatas
2018-07-02
img

2018 m. birželio 26-29 dienomis Kaune jau 6 kartą buvo organizuojamas Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų (toliau - KOP) Karinės aeronautikos penkiakovės (toliau - KAP) čempionatas.

null
Oro gynybos bataliono kariai dalyvavo pratybose „Gintarinė strėlė 2018/1“
2018-07-02
img

Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono kariai, birželio 27-29 dienomis dalyvavo kasmetinėse kovinio šaudymo į oro taikinius pratybose „Gintarinė strėlė 2018/1". Pratybų metu buvo siekiama įvertinti oro gynybos baterijų taikytojų pasiruošimą naikinti lėtai skrendančius arba kybančius oro taikinius iš raketinio oro gynybos komplekso RBS-70.

null
Neeilinė dviejų batalionų šventė Oro gynybos batalione
2018-06-29
img

Birželio 29 d. Oro gynybos batalionas kartu su Brigados generolo Motiejaus Pečiulionio Artilerijos batalionu triukšmingai paminėjo daug ypatingų progų.

null
Pratybų „Budrus sakalas 2018“ uždarymo ceremonija
2018-06-15
img

Birželio 15 d. baigėsi Karinių oro pajėgų pratybos „Budrus sakalas 2018". Uždarymo ceremonijos metu pratybų vadovas ir Aviacijos bazės vadas dėkojo Lietuvos ir JAV kariams už ištvermę, parodytą sumanumą bei konstruktyvų bendradarbiavimą siekiant bendro tikslo.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 13 |Pirmyn
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media