Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Ministras Pirmininkas lankėsi Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje

2019-03-29
image

Kovo 29 d. Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko delegacija lankėsi Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų (toliau - LK KOP) Aviacijos bazėje Šiauliuose, kur buvo pristatyta NATO oro policijos misija Baltijos valstybėse. Vėliau Ministras Pirmininkas vyko apžiūrėti NATO pajėgumų ir naikintuvų angarų, susitikti su Lietuvos ir NATO oro policijos misiją vykdančiais Lenkijos Respublikos karinių oro pajėgų kariais.

Susitikime su Sauliumi Skverneliu taip pat dalyvavo Krašto apsaugos viceministras Edvinas Kerza,  KOP vadas plk. Dainius Guzas, LK KOP Aviacijos bazės vadas plk. ltn. Antanas Mautis.

 

Kovo 29 d. 2004 m. Vašingtone (JAV) deponavus Šiaurės Atlanto sutarties ratifikavimo raštus Lietuva tapo visateise nare Aljanso, siekiančio užkirsti kelia kariniams konfliktams ir išsaugoti taiką ir laisvę beveik vienam milijardui gyventojų. Aljanso narius jau 70 metų, nuo jo įsteigimo 1949 m. sieja istorija, bendros vertybė ir siekiai.

 

Nuotr. Antano Gedrimo

 

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media