Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

2018 m. aktualijos

Karo policininkai apgynė čempiono titulą Lietuvos kariuomenės šaudymo varžybose
2018-05-24
img

Š. m. gegužės 23 d. Lietuvos kariuomenės (toliau – LK) sporto klubas organizavo 2018 m. LK šaudymo iš pistoleto čempionatą. Varžybos vyko Rukloje (Jonavos r.), Gaižiūnų poligono atviroje šaudykloje. Apginti geriausių šaulių vardą panoro 12 komandų iš skirtingų LK dalinių. Iš viso varžybose dalyvavo 41 karys.

null
Karo policijos Šiaulių įguloje vyko karių, grįžusių iš tarptautinių misijų, sutiktuvės
2018-02-12
img

Š. m. vasario 12 d. Karo policijos Šiaulių įguloje vyko karo policininkų, grįžusių iš NATO tarptautinių misijų Afganistane „Tvirta parama“ (angl. Resolute Support“) ir Irake „Įgimtas ryžtas“ (angl. „Inherent Resolve“), sutiktuvių ceremonija.

null
Sausio 31 d. vyko Karo policijos krepšinio turnyras
2018-02-01
img

Š. m. sausio 31 d. Vilniuje, Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo sporto salėje, siekiant populiarinti sporto šakas ir gerinti karių fizinį pasirengimą, buvo organizuotas Karo policijos krepšinio turnyras.

null
Lietuvos karo policininkai išvyksta treniruoti būsimus Ukrainos karo policininkus
2018-01-29
img

Lietuvos Karo policija tarptautinių pajėgų sudėtyje prisideda prie Ukrainos ginkluotųjų pajėgų teisėtvarkos tarnybos MLOS (angliškai „Military law and order services") reformos, kuriant profesionalią Ukrainos Karo policijos tarnybą, gebančią vykdyti funkcijas ne tik savo šalyje, bet ir už jos ribų. Š. m. sausio pabaigoje šešių karo policininkų grupė išvyksta į Ukrainą vesti Bazinį karo policininko kursą. Pagrindinis kurso tikslas - Ukrainos ginkluotųjų pajėgų besiformuojančiai Karo policijai paruošti kvalifikuotus instruktorius, kurie įgytą patirtį perduos būsimiems karo policininkams.

null
Karo policininkai išgelbėjo skęstantį žmogų
2018-01-23
img

Savaitgalio žvejyba trims karo policininkams atmintyje įstrigs ilgam, bet šį kartą ne dėl gero žuvų laimikio, o dėl to, kad pavyko išgelbėti skęstančio žmogaus gyvybę.

null
Karo policininkai užėmė prizines vietas Lietuvos imtynių čempionate
2018-01-22
img

Š. m. sausio 20–21 d. Kaune vykusiame Lietuvos imtynių čempionate dalyvavo trys karo policininkai: eil. Gytis Galinis (Kauno įgula), j. eil. Domas Krikščiūnas (Kauno įgula) ir j. eil. Giedrė Blekaitytė (Šiaulių įgula), kaip atstovai iš savo gimtųjų miesto kovos menų sporto klubų.

null

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media