Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariuomenės Logistikos valdyboje lankėsi Estijos Logistikos valdybos delegacija

2014-11-14
image

Lapkričio 11-13 dienomis Lietuvos kariuomenės Logistikos valdyboje viešėjo Estijos Logistikos valdybos vadas pulkininkas leitenantas Kalev Koidumäe su delegacija.

 

Svarbiausia vizito metu aptarta tema buvo galimybė bendradarbiauti vykdant karinės įrangos ir ginkluotės priežiūrą. Šis klausimas tapo ypatingai svarbus pradėjus plačiai vykdyti priimančios šalies užduotis. Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos vadas pulkininkas Sigitas Mundris teigia, kad Baltijos šalių bendradarbiavimas karinės logistikos srityje turi labai didelį potencialą. Toks bendradarbiavimas ne tik užtikrintų dar kokybiškesnį paslaugų teikimą, bet ir leistų sutaupyti nemažai resursų.

 

Užsienio delegacijai buvo parodyta ir šiuo metu dar tik įrenginėjama mūšio mieste vieta. Svečiai teigiamai įvertino šį projektą, nes pagrindiniai pajėgų susidūrimai šiais laikais vyksta apgyvendintose teritorijose ir ši infrastruktūra leis Lietuvos kariams bei tarptautiniams partneriams treniruotis kuo artimesnėmis realiam mūšiui sąlygomis.

Svečiai iš Estijos taip pat apsilankė ir vakar pasibaigusiose, vienose didžiausių šiais metais, tarptautinėse lauko pratybose "Geležinis kardas". Pratybose jiems buvo pristatyti Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Vytenio Bendrosios paramos logistikos bataliono Lauko paslaugų pajėgumai.

 

Tai jau antrasis Lietuvos ir Estijos Logistikos valdybos atstovų susitikimas, šių metų gegužės mėnesį vizito į Taliną buvo nuvykusi Lietuvos Logistikos valdybos delegacija.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media