Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Ryšiai su visuomene

Moksleiviams

Kariai, nešini kuprinėmis ir ginklais dažnai vyksta į įvairių mokyklas, kur susitikinka su moksleiviais. Šie susitikimai retą jaunuolį palieka abejingu.  Net šiais informacinių technologijų bumo laikais susitikimai mokyklose būna labai įdomūs. Rinktinės kariai džiaugiasi, galėdami bendradarbiauti su moksleivių ir jaunimo organizacijomis: skautais, šauliais, studentų sąjungomis.

Susipažink su Savanorių pajėgomis

Ar tau įdomu ką kariai nešiojasi savo didelėse kuprinėse?

Ar žinai kiek sveria kareiviškas šalmas?

Ar žinai kaip tapti kariu?

Jei visa tai tau įdomu - parašyk mums. Kariai atvyks į tavo mokyklą, papasakos, parodys, atsakys į tavo klausimus apie Krašto apsaugos savanoriškąsias pajėgas.

   

Studentams

Bendradarbiaudami su aukštosiomis ir profesinėmis mokyklomis mūsų rinktinės kariai stengiasi susitikimus daryti kuo įdomesnius. Dalyvaujame pirmakursių krikštynose, valstybinių švenčių minėjimuose,  kituose renginiuose. Kviečiame studentus apsilankyti mūsų dalinyje, susipažinti su Lietuvos kariuomene, Savanorių pajėgomis, ginkluote, tarnybos sąlygomis, pabandyti patiems pereiti Žvalgų taku.

 Fuksų krikštynos KMUKMU studentų krikštynos  KTU Žvalgų takas
 KTU Žvalgų takas KTU Žvalgų takas KTU Žvalgų takas

Visuomeninėms organizacijoms

Kviečiame bendradarbiauti švietimo įstaigas ir visuomenines organizacijas, kurioms svarbus jaunimo patriotinis ugdymas ir Lietuvos istorijos puoselėjimas.

Kviečiame aplankyti Rinktinės štabo patalpose veikiantį muziejų, susipažinti su dabartine Lietuvos kariuomenės ginkluote.

Talka Kauno mieste KASP savanoriai Jonavoje  Šiluvos atlaidai KASP 2 rinktinė
 KASP tarptautinis piesinių konkursas 2010  Dariaus ir Girėno gimnazija Tarptautinis piešinių konkursas  Jonava savanoriai Šv. Mišiose

Tel. (8 37) 307825

Faks.: (8 37) 425315

 facebooktwitterinstagram youtube 
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2012-10-17
Sprendimas: Fresh Media