Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Pratybose dalyvaujantys kariai savanoriai bendradarbiauja su Švenčionių ir Molėtų rajonų institucijomis bei gyventojais

2014-11-05
image

Lapkričio 2-9 d. Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės kariai Švenčionių ir Molėtų rajonuose dalyvauja pratybose „Pasitikėjimas-14", kurios yra tarptautinių pratybų „Geležinis kardas 2014" dalis. Pratybose kariai savanoriai treniruojasi planuoti ir vykdyti civilių ir karių bendradarbiavimo užduotis karinių operacijų metu, susitinka su savivaldos ir vietos organizacijų atstovais bei gyventojais.

Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės Nekinetinių operacijų kuopos I būrio kariai lapkričio 4 d. susitikę su Molėtų r. savivaldybės meru Stasiu Žviniu ir Ekstremalių situacijų komisijos nariais aptarė glaudesnio bendradarbiavimo ir veiksmų koordinavimo galimybes. Pasak mero, Molėtų gyventojai yra kupini patriotiškumo ir pasiruošę atiduoti visas jėgas krašto apsaugai ir gynybai esant karinės agresijos atvejui.

  

Tą pačią pratybų dieną būrio kariai atliko patrulį Inturkės gyvenvietėje, susitiko su seniūnijos atstovais ir gyventojais, taip pat miestelio pagrindinės mokyklos bendruomene.

 

Kitomis dienomis vertinamosiose pratybose dalyvaujantys būrio kariai planuoja susitikti su Švenčionių r. ekstremalių situacijų valdyba, Adutiškio pasienio kontrolės posto darbuotojais, Sarių seniūnijos atstovais. Kariai taip pat vykdys kitas pratybų užduotis Švenčionių ir Molėtų rajonuose.

 

Pratybos „Pasitikėjimas" kaskart organizuojamos vis kitoje Lietuvos vietovėje, jomis siekiama vis labiau į krašto gynybos pratybas įtraukti institucijų atstovus ir gyventojus. Tai padeda gerinti civilių ir karių bendradarbiavimą keičiantis informacija ir koordinuojant veiksmus.


Krašto apsaugos savanorių pajėgų informacija

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media