Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Paskirtas naujas Juozo Lukšos mokymo centro viršininkas

2019-07-11
image
Šiandien iškilmingos rikiuotės metu Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centro kariams buvo pristatytas naujas viršininkas - pulkininkas leitenantas Vygandas Vilčiauskas. Iki paskyrimo į šias pareigas karininkas vykdė instruktoriaus pareigas Baltijos gynybos koledže (Tartu, Estija).

Pristatydamas naujai paskirtą viršininką Sausumos pajėgų vadas generolas majoras Valdemaras Rupšys paminėjo, kad į šias pareigas skiriami vieni iš geriausių Sausumos pajėgų karininkų, kurie puikiai atlieka pareigas ir vėliau kyla karjeros laiptais kituose padaliniuose. Naujasis viršininkas tęs jau pradėtus darbus ir artimiausioje ateityje imsis naujų užduočių.

Naujai paskirtas Mokymo centro viršininkas padėkojo už parodytą pasitikėjimą, paminėjo, kad su Juozo Lukšos mokymo centro veikla yra susipažinęs nuo jo įkūrimo, ir tikisi produktyvios tarnybos. Plk. ltn. Vygandas Vilčiauskas pareigas perėmė iš plk. ltn. Žilvino Gaubio, kuris tarnybą Tėvynei tęsia Sausumos pajėgų štabo viršininko pareigose.

Juozo Lukšos mokymo centro informacija ir nuotraukos

 


Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media