Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Naujienos

KARO PSICHOLOGAI: SĖKMĖS KARINĖSE OPERACIJOSE PASLAPTIS – IŠVIEN VEIKIANTIS MECHANIZMAS
2019-11-27
img

 

Lietuvos kariuomenės Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnyboje tarnaujantys karo psichologai jau ne pirmą kartą dalyvauja karinėse pratybose, ne išimtis ir nesenai vykusios tarptautinės lauko taktinės pratybos „Geležinis Vilkas 2019-II", kuriose dalyvavo 8 karo psichologai.

null
Lietuvos kariuomenės dienos minėjimas Vilkaviškio raj. Gražiškių gimnazijoje
2019-11-25
img

 

Lietuvos kariuomenės dienai paminėti Gražiškių gimnazijoje organizuota „Sporto ir sveikatos diena". Mokiniai kartu su kariais dalyvavo sportinėse rungtyse, proto mūšyje, mokėsi žygiuoti, išmėgino savo taiklumą šaudant bei turėjo užsiėmimus su karo psichologu.

null
Indijos Respublikos karinių pajėgų atstovo psichologo plk. ltn. dr. Samir Rawat vizitas
2019-10-15
img
Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnyboje Kaune 2019 m. spalio 14 d., pirmadienį, vyko susitikimas su Indijos Respublikos karinių pajėgų atsargos plk. ltn. dr. Samir Rawat. Susitikimą organizavo Karo psichologijos skyrius.
null
Psichologai pratybose „Geležinis Vilkas 2019-I
2019-06-28
img
Generolo Silvestro Žukausko poligone (Švenčionėlių r.), taip pat civilinėse vietovėse aplink poligoną birželio 8-21 d. vyko tarptautinės pratybos „Geležinis Vilkas 2019-I" Apie 4 tūkst. karių iš dešimties šalių treniruosis gebėjimus planuoti bei vykdyti gynybą, sąveikauti vykdant bendras operacijas su sąjungininkais ir partneriais. Remti pėstininkus treniruosis ir Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos Medicininės paramos vienetai į kurių sudėtį įeina ir Karo psichologijos skyriaus psichologai.
null
XII BALTIJOS ŠALIŲ KARO PSICHOLOGŲ SEMINARAS
2019-05-03
img

2019 m. balandžio 26 d., Druskininkuose, vyko jau dvyliktasis Baltijos šalių karo psichologų seminaras, kuriame be trijų Baltijos šalių, dalyvavo psichologai iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Moldovos ir Sakartvelo ginkluotųjų pajėgų.

Karo psichologams tai puiki galimybė keistis įgyta patirtimi, išmoktomis pamokomis, pasidalinti nacionaliniais psichologinės pagalbos teikimo sistemos ypatumais.

null
Karo psichologai gilina žinias kaip teikti emocinę pagalbą telefonu
2019-04-09
img2019 m. kovo 29 d. įvyko susitikimas-diskusija su Kauno jaunimo linijos padalinio vadove Vaida Žliobaite, kuri pasidalino darbo jaunimo linijoje patirtimi, esamomis naujovėmis.

null
Psichikos sveikatos dienos paminėjimas Ruklos įguloje
2018-10-10
img

 

Nuo 2001 metų kiekvienais metais spalio 10 d. yra minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Tai priminimas kiekvienam iš mūsų, kad privalome rūpintis ne tik fizine, bet ir psichine (emocine) sveikata. Dažnai pasitaikantys psichologui klausimai: „O kas yra ta psichinė sveikata?", „Kaip ja reikia tinkamai rūpintis?" ir pan.

null
Susitikimas su JAV kariuomenės Mūšio streso valdymo komanda
2018-06-13
img
Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos Karo psichologijos skyriaus psichologai 2018 m. birželio 18 d. Rukloje susitiko su Jungtinių Amerikos valstijų kariuomenės Mūšio streso valdymo komandos atstovais (angl. Combat Operational Stress Control Team).
null
Gyvybė kario akimis - pokalbis LRT radijuje
2018-04-09
img
Gyvybė kario akimis. Siekdami užtikrinti šalies saugumą, kariai įgyja teisę panaudoti ginklą ir atimti žmogaus gyvybę. Dažnai tai yra neišvengiama. Bet ką ši teisė arba pareiga reiškia žmonėms, kurie ją turi? Kaip jie parengiami misijoms ir kokie iš jų sugrįžta ne tik fiziškai, bet ir emociškai?
null
Savaitė „Be Patyčių“ - kovo 19 – 25 dienomis
2018-03-19
img

Ne taip seniai teko kalbėtis su vienu karininku apie tai, kiek mes kariuomenėje susiduriame su patyčiomis. Jis labai suabejojo, kad tai gali būti tarp profesionaliosios tarnybos karių – „galbūt tik tarp šauktinių“. Labai norėtųsi tuo tikėti, tačiau pasitikslinti ar mes vienodai suprantame kas slepiasi po žodžiu ,,patyčios“ ir kaip į jas reikėtų reaguoti, manau, šią savaitę pats laikas.

null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media